Pár slov o nás

Každá žena je krásná!

Beauty Potion podtrhne Vaše sebevědomí.
Buďte krásná s Beauty Potion i Vy.

  • produkty nejvyšší kvality
  • kvalitní zákaznický servis
  • záruka spokojenosti

Beauty Potion 100% příroda v našich produktech. 
Tajemství mládí, krásy a zdraví hledejte v přírodě. 
Beauty Potion udržuje krásu a prodlužuje mladí. 
Zkuste lektvar krásy, který je připravován s láskou a s pečlivým výběrem bylinek.
Beauty Potion podtrhne vaše sebevědomí. 

Buďte krásná s Beauty Potion i Vy!

Produkty nejvyšší kvality

cms-img

V našich olejích najdete staletími prověřené byliny. Jejich význam dokazují stále častěji soudobé výzkumy. Jejich blahodárný účinek na organismus je nepopiratelný. V mnoha částech světa hraje rostlinná medicína dodnes hlavní roli při léčení.

Produkty BEAUTY POTION

Bylinky v našich olejích působí dobře nejen na vyrážky, na spáleniny a při poškození kůže, podporuje tvorbu nových tkání, ale i jako dermatologikum při kožních zánětech, ekzeméch a akné. Mají antibakteriální efekt, dezinfekční, protizánětlivý a hojivé vlastnosti. Obsahují vitamíny a minerály. Některé bylinky mají mimořádné léčivé i magické účinky a někteří léčitelé dodnes věří, že mají podporující účinky při léčbě rakovin.

Regenerační Pleťové Sérum dokonale hydratuje a zpevňuje pokožku, pomáhá proti akné, vyhlazuje vrásky, snižuje riziko rakoviny, zpomaluje proces stárnutí, navrací pleti pružnost a pevnost. Obsahuje arganový olej obohacený o důležité vitamíny A, B, D, E a bylinkami s vlastní recepturou pro všechny typy pleti. Bylinky v pleťovém séru mají také své uplatnění a význam v péči o pleť; zklidňují podrážděnou a přecitlivělou pokožku, pomáhají hojit akné, působí protizánětlivě, napínají, rozjasňují a prokrvují pleť.

100% Bio Opunciový olej / Proti vráskám a tmavým kruhům pod očima. Rychle regeneruje a hluboce hydratuje pleť, vyhlazuje vrásky kolem očí a úst. Dobře působí na kruhy a váčky pod očima. Zatahuje póry, uklidňuje podrážděnou pleť. Po aplikaci pleť působí rozjasněně, pevně a zdravě. Dobře se vstřebává a nezanechává mastný pocit.  Čistý lisovaný organický olej ze semen plodů kaktusu opuncie (Opuntia Ficus Indica).

Aktivátor mládí / Bio-slunečnicový a Bio-mandlový olej s příměsí výtažků z bylin. Vitalizační a hydratační sérum s vitamíny A, E a F; antioxidanty. Vhodný na všechny typy pleti, včetně problematické i pro jemnou dětskou pokožku od prvních dnů po narození. Je vhodný ke každodenní péči o pokožku, kterou prokrvuje, zjemňuje a zvláčňuje. Výborně ji regeneruje po opalování, po zhojených popáleninách a pomáhá udržovat její zdravý a vitální vzhled.

100% Bio Arganový olej - velmi vzácný olej s antioxidačními účinky obsahuje nezvykle vysoké množství přírodního vitamínu E, který chrání pokožku před volnými radikály. Olej vyživuje a hydratuje všechny typy pleti. Blahodárně působí na pokožku se sklonem k zarudnutí, vysušenou i jinak problematickou. Vhodný je proti předčasnému stárnutí pokožky i na vrásky. Je mimořádně vhodný i pro jemné oční okolí, nevyvolává nežádoucí projevy. Pár kapek oleje můžete přidat i do vašeho oblíbeného krému ke zvýšení jeho účinnosti. Olej má výrazné zvláčňující účinky, pleť zjemňuje, zachovává její pružnost, vhodný je i na pokožku se sklonem k tvorbě strií a po holení.

Vlasový olej s vitamíny A, C, E a F obsahuje směs kvalitních vzácných olejů, které intenzivně pečují nejen o kvalitu vlasů, ale i o vlasovou pokožku hlavy. Hydratuje a vyživuje, dodává zářivý lesk, ochranu před sluncem, působí proti třepení, lámání a vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a má anti-aging účinek na zralé vlasy.